Coronavirus

Zoals u weet is het Coronavirus momenteel actief in Nederland. Het aantal patiënten is in de afgelopen dagen toegenomen, en er worden diverse maatregelen genomen om verdere verspreiding een halt toe te roepen. Als praktijk hebben wij de verantwoordelijkheid om u een zo’n veilig mogelijke omgeving te bieden tijdens het consult. We hebben hier als zorgverlener, samen met onze collega’s, de volgende maatregelen voor getroffen:

Momenteel geven wij u geen hand bij het begroeten en verwelkomen wij u met een brede glimlach;

Wij wassen onze handen met zeep na ieder consult en nemen meerdere malen op een dag onze tafels en materialen af met wegwerp schoonmaakdoekjes;

Mochten wij zelf klachten hebben als koorts, een hoest of een flinke verkoudheid, werken wij vanuit huis en komen wij niet in persoonlijke aanraking met onze collega’s of andere cliënten. Mocht dit bij uw diëtiste het geval zijn, kan het zijn dat uw consult wordt veranderd in een telefonisch consult of eenmalig wordt overgenomen door een collega.

Hierbij tevens het verzoek indien u onlangs in een risicogebied bent geweest en koortsachtige verschijnselen heeft, veel moet hoesten en/of last heeft van kortademigheid, u dit kenbaar maakt en de afspraak annuleert.

Mocht u zich zorgen maken over uw eigen gezondheid of u zich niet prettig voelen bij het bezoeken van een van onze praktijklocaties, kunt u uw aankomende consult zonder problemen veranderen in een telefonisch consult. Neemt u hierover contact op met uw eigen diëtiste. De contactgegevens staan onder aan deze brief vermeld.

Wij hopen dat de omstandigheden omtrent het Coronavirus snel zullen verbeteren. Tot die tijd doen wij er samen met u alles aan om de hygiëne en veiligheid op onze praktijk te optimaliseren. Bedankt voor uw medewerking.

Vriendelijke groet en een fijne dag gewenst,

Team Focus diëtistenpraktijk

Lisette Kuik lisette@focus-dietistenpraktijk.nl 06-41036073

Emilie Stassen emilie@focus-dietistenpraktijk.nl 06-14569093

Trudie Cordia trudie@focus-dietistenpraktijk.nl 06-22881325

Rianne van Dijk rianne@focus-dietistenpraktijk.nl 06-82800783

Esther den Boogert esther@focus-dietistenpraktijk.nl 06-38564773

Karolina Jovanovic karolina@focus-dietistenpraktijk.nl 06-12334980

Monique Egeter monique@focus-dietistenpraktijk.nl 06-44238058

Wilma Borsboom wilma@focus-dietistenpraktijk.nl 06-29601130

Michelle de Gelder michelle@focus-dietistenpraktijk.nl 06-19452279